pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Music:

фарбований лис

Варта Києва
Корупціонер-фальсифікатор Віктор Пилипишин, який голосував за диктаторські закони 16 січня, сьогодні спробував спокійно зареєструватися в кандидати в депутати, ніби Революції в країні й не було. Але обурена громадськість дала йому зрозуміти, що місце його на смітнику історії та облила його червоною фарбою, щоб пам'ятав що його голосування в Верховній Раді спричинили смерті невинних.


https://www.facebook.com/varta.kyiva/photos/a.483908135062849.1073741828.481728225280840/622519114535083/?type=1&theater


Борислав Береза
41 мин. ·
‪#‎TrashBucketChallenge‬.
Что это такое? Это реакция общества на ту ситуацию, когда чиновнику виновному в преступлении не грозит уголовная ответственность. Например тем, кто голосовал в ВР за законы 16 января. И тогда народ вспоминает ветхозаветные истины. Око за око, зуб за зуб. Сначала мздоимцы, воры, коррупционеры положили кое-что на народ и кинули всю страну. А теперь все по классике. Это называется ответка. И их кидают в мусорные баки.

Если сначала под "горячую руку" попадались лишь депутаты, то теперь схватить и погрузить в мусорку могут любого причастного к коррупции и использовании служебного положения в личных целях государственного чиновника. Это и есть элемент народной люстрации. Увы, кому-то это не нравится. Особенно тем, кого бросают в мусорный бак. Ну, так не надо было быть сволочью. Пришло время отвечать за свои дела. И это еще не худший вариант. Ведь народ закончит с этими и... Мне страшно представить, что будет после "и". А ведь могли все по закону порешать. Но власть не захотела. Теперь выгребают.

Виктория Бурикова
Шевченковский район ждал этого фото лет восемь, спасибо.

Roman Yevsyukov
Конечно же, как человек гуманных ценностей и либеральных взглядов, я против насилия... Но смотреть на подонка в куче мусора чертовски приятно.

Захар Клименко
"Це погано, так не можна!" - скажуть ті, хто не знає пилипишина і його діянь.

Lada Shylenko
НАРЕШТІ

Роман Гордийко
настоящая народная люстрация.

An Na
Пилипишин злодій і брехун.
Вкрав навіть гроші зібрані на пам’ятник Т. Шевченкові в Канаді.
Працюючи ще в Київській райадміністрації, він провів благодійний мистецький аукціон “Українці Києва – українцям Оттави“ для збору коштів на встановлення цього пам’ятника в столиці Канади. Художники дали на продаж свої роботи і аукціон приніс збірку у тодішньому еквіваленті 80 тис. ам дол.
Про це свого часу широко висвітлювали різні мас-медіа і він навіть випустив цілу газету, де хвалиться своєю допомогою діаспорі і як він шанує Шевченка.
Однак наш Комітет по встановлення пам’ятника в м. Оттаві, від якого і пишу, цих грошей ніколи не отримав!
Пилипишин з нами навіть не хотів спілкуватися, наш представник опісля не міг до нього добитися. Та час безслідно красти і брехати таки минув.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments